O firmie

ARKA budynek

Aleksander Czarny - Prezes Spółki

Historia naszej firmy sięga końca 1990 roku (17 listopad 1990 rok - data założenia firmy). Od początku najwyżej ceniliśmy sobie dbałość o detale, materiały, wzornictwo, jakość i funkcjonalność naszych mebli. Sukces firmy oparliśmy na wzajemnym zaufaniu, zadowoleniu i szacunku dla naszych klientów i pracowników.

Nasza działalność ma wymiar kompleksowy, zajmujemy się projektowaniem wnętrz, prowadzimy nadzór autorski, stylizujemy wnętrza oraz dostarczamy i montujemy meble. Nasz zespół to grupa profesjonalistów, która czerpie zawodową satysfakcję z zadowolenia naszych klientów. Wszyscy razem - my oraz nasi partnerzy producenci i designerzy dbamy o to, aby projektować, produkować i sprzedawać wyroby, którymi każdy z nas chciałby się otaczać.

Wybrana oferta eksportowa to meble skrzyniowe i meble tapicerowane produkowane w Polsce lub w krajach europejskich. Oferta ta jest poszerzana o nowych dostawców mebli w zależności od zapotrzebowania naszych partnerów handlowych. Zapraszamy do kontaktu – szczegóły współpracy zostaną zaprezentowane przez naszych przedstawicieli do spraw eksportu.


Dane Firmy:

ARKA Aleksander Czarny i Wspólnicy Spółka Jawna ul. Nowohucka 69A 30-728 KRAKÓW
NIP 678 002 94 64, REGON 003896936   KRS nr 0000114513  Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia.


 

NOTE! This site uses cookies and similar technologies.

If you not change browser settings, you agree to it.

I understand